مهرپویان بهداشت

این شرکت با یاری خداوند متعال در طی فعالیت خود با همکاری گروهی از برجسته ترین و با سابقه ترین متخصصین و مهندسین صاحب نظر در زمینه تولید تجهیزات پزشکی کشور ( بیمارستانی ) نسبت به تجهیز مراکز مختلف درمانی در سراسر کشور اقدام و تلاش نموده با بهره گیری از دانش روز و تکنولوژی برتر گام های عالی در بهبود کیفیت محصولات خود بردارد و با راه اندازی خط تولید سهولت و آسودگی را جهت پرسنل محترم در بخش های تجهیزات هتلینگ و بستری ، بخش ویژه CCU و ICU فراهم نماید که انشاالله مثمر ثمر واقع گردیده باشد.

 این واحد در جهت ارتقاء تولیدات خود با ایجاد و راه اندازی خط رنگ که از چندین مرحله شستشو ، پایش رنگ در محفظه ویژه با استفاده از ربات و گرمایش مناسب به منظور تثبیت رنگ ، کلیه محصولات مرتبط را با بهترین و مرغوبترین مواد اولیه آماده و پس از کنترل کیفیت تحویل متقاضیان می نماید. ضمن اینکه در خط تولید با تهیه رباتیک جوشکاری کلیه ی جوشکاری های تولیدات به بهترین صورت و بدون خطا انجام میگردد تا رضایت مندی متقاضیان محترم را فراهم آورد.

یادآور میگردد با توجه به الزامی شدن استانداردهای بین المللی و مجوزهای ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی این شرکت موفق به دریافت استانداردهای ISO 13485 – CE – ISO9001  کیفیت مدیریت و رضایتمندی مشتریان گردیده ، همچنین نظر به اینکه در کالاهای خود کیفیت مطلوب و قیمت مناسب را با بهترین خدمات و پشتیبانی به بیمارستان های کشور ارائه نموده آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری اعلام می نماید.

امیدواریم بتوانیم در پرتو رهنمودهای ارزشمندتان قدمهای موثری در ارائه خدمات برداشته و سهم خود را در زمینه بهداشت و درمان کشور ایفاء نمائیم.

توفیق روز افزون و پیروزیتان را از خداوند منان خواستاریم.